Načítání obsahu...

O kavamatu

O společnosti

KAVAMAT - KDYŽ CHCETE DÁT SVÉ ŽÍZNI MAT

Šálek čerstvé kávy je to, co mnozí z nás potřebují, aby mohli s energií začít den. Bez kávy si ráno dokáže představit jen malé procento z nás. Na kávu se lidé schází, probírají u ní pracovní záležitosti nebo si jen tak vychutnávají její ojedinělou chuť a vůni.


Slovy majitele

Kavamat - když chcete dát žízni mat!

Jan Šimánek, jednatel společnosti

Proč si nás vybrat

Slyšeli jste už o Operatingu?

Pro své zákazníky zajišťujeme tzv. OPERATING, kdy provozujeme ve firmách prodejní automaty na nápoje i kusové zboží. Máme vlastní automaty i vlastní suroviny.

Hamburská kvalita pražení

Výhody našich partnerů

Profesionální servis

Naše vlastní značky kávy

KAVAMAT JUBILEUM

Kvalitní instantní káva typu FREEZE DRIED, kterou jsme uvedli na trh k 15-ti letému výročí firmy. Tuto kávu úspěšně exportujeme do Švýcarska a dalších zemí pod názvem Kavamat Jubileum.

KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO 1kg

Od roku 1995 jsme pečlivě zkoušeli různé druhy kávy, hledali jsme bohatou a sametovou chuť, jedinečné aroma a chuť, která bude vyhovovat i těm nejnáročnějším zákazníkům. To vše Vám můžeme nabídnout kávou Kavamat Premium v našich kávovarech, prodejních automatech a také ve vybraných restauracích. Jedná se o směs arabiky a robusty v poměru 80:20, aby se její chuť co nejvíce přiblížila lidem milujícím tzv. tureckou kávu. Dovážená je především z Jižní Ameriky a pražena v Hamburku.

Naše vlastní značky kávy

Historie

První kávu z našich automatů jste si mohli vychutnat počátkem roku 1995. Začínali jsme jako „firma jednoho muže“ v malých pronajatých prostorách na Opavsku. Postupem času jsme rozšířili naši činnost o prodej či pronájem kávovarů a nápojových automatů a prodej kávy.

V průběhu dalších let jsme počet našich provozovaných automatů zněkolikanásobili a bylo nutné uvažovat o pořízení větších prostor. To se nám podařilo již v roce 2006, kdy jsme zakoupili bývalou zemědělskou usedlost ve Staré Vsi nad Ondřejnicí - Košatce nedaleko mošnovského letiště.

Během jednoho roku se nám podařilo tento objekt kompletně zrekonstruovat a v průběhu roku 2007 jsme se do nových prostor přestěhovali.

U příležitosti 15. výročí založení naší firmy (2010) jsme přinesli na vendingový trh naši vlastní instantní kávu Kavamat Jubileum, kterou také úspěšně exportujeme do zahraničí.

V roce 2011 jsme přidali do naší nabídky také vlastní zrnkovou kávu, Kavamat Premium Espresso, kterou můžete ochutnat i v našich nápojových automatech s čerstvě mletou kávou.

Od roku 2012 jsme Vending & Professional Partner of Saeco International Group. Stali jsme se tím oficiálním autorizovaným servisním střediskem a vendingovým partnerem společnosti Saeco na Severní Moravě.

Založení společnosti a první káva z automatu


Založení společnosti a první káva z automatu1995

Přestěhování do zrekonstruovaných prostor v Košatce


Přestěhování do zrekonstruovaných prostor v Košatce2007

Káva k 15. výročí založení společnosti - Kavamat Jubileum


Káva k 15. výročí založení společnosti - Kavamat Jubileum2010

Káva - Kavamat Premium


Káva - Kavamat Premium2011

Oficiální servisní zastoupení firmy SAECO PROFESSIONAL

 

Oficiální servisní zastoupení firmy SAECO PROFESSIONAL2012

20. výročí založení společnosti

 

20. výročí založení společnosti2015